Evli ve Öfkeli 1. Bölüm Kıyafetleri


Evli ve Öfkeli dizisi 1. bölüm kıyafetleri e

Evli ve Öfkeli dizisi 1. bölüm kıyafetleri

Bu akşam Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan romantik komedi Evli ve Öfkeli dizisi 4 kadının yaşamını anlatırken , başlarından geçen olayları bizlere yansıtacak. Evli ve Öfkeli dizisi kıyafetleri ile de dikkatleri çekecek olan dizilerden bir tanesi.

 

Evli ve Öfkeli 1. bölüm kıyafetleri düğün elbiseleri ile fragmanlarla birlikte dizi modası takipçilerinin merak etmesini sağladı.Bişrce Akalay/Esra gelinlik modeli şimdiden en çok aranan dizi gelinlikleri arasında yer alıyor. Birce Akalay/Esra kabarık dantel gelinliği şık saç modeli ve doğal makyajı ile çok zarif görünüyor.

 

Evli ve Öfkeli kıyafetleri arasında en çok dikkat çekecek olan isim Ebru Cündübeyoğlu/Seray olacak. Seray kıyafetleri çok beğenilerek takip edilecek. Ebru Cündübeyoğlu/Seray düğün için tek omuz uzun siyah elbise tercih ediyor.Siyah elbisesini fuşya çanta ile tamamlıyor.

 

Evli ve Öfkeli dizi kıyafetleri arasında Yıldız Çağrı Atiksoy/Mine  kıyafetleri ile dikkatlerden kaçmayacak.  Yıldız Çağrı Atiksoy/Mine düğün için kolsuz diz altında kare yaka pudra elbise tercih ediyor. Aynı renk çanta ve ayakkabı ile sade ve şık görünüyor.

 

Evli ve Öfkeli düğün kıyafetleri arasında Ayça Erturan /Dilek  kırmızı elbisesi ile beğenileri topluyor. Yarım kol ,geniş yakalı ve bel kısmı oturan elbisesi ile çok hoş görünüyor.

 

Evli ve Öfkeli 1. bölüm dizi kıyafetleri arasında kahramanlarımızın günlük şıklıkları da yer alıyor. Ayrıca Sarp Akkaya’nın canlandırdığı Murat kot gömlek ve siyah tişörtte dikkatlerden kaçmayacak.

 

Yeni sezonun iddialı dizilerinden olan Evli ve Öfkeli dizisi kıyafetleri, takıları ,markaları ve dizi sponsorları ve tüm detayları ile birlikte galerimizde ilgilenenlerle buluşmaya devam ediyor.

Evli ve Öfkeli 4 Ekim 1. Bölüm Kıyafetleri:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.