Eşarp Bağlama Şekilleri


Eşarp bağlama modeli

Eşarp bağlama modeli

Tesettürlü hanımların şıklığında önemli bir rol oynayan eşarplar sadece renk ve model olarak değil bağlanış olarak ta oldukça önemlidir. Farklı renkler ve desenlerde eşarplar değişik şekillerde bağlanarak farklı görünümler oluşturabilirler.Eşarp bağlamak kişinin yüz şekline , kıyafetinin modeline, kıyafetin spor, klasik ya da abiye olmasına gidilecek mekana göre değişiklik gösteriyor.

Kapalı bayanlar genellikle günlük kullanımda her zaman kendilerine en çok yakışan ve kendileri için yapılması en kolay olan eşarp bağlama metodunu kullanılırlar. Bunun dışında özel günler ve zamanlar için ise farklı eşarp bağlama modellerinden yararlanırlar.Eşarp bağlamada eşarp yüzüklerinden ve broşalardan da yararlanabilirsiniz.

Sevgili hanımlar eşarplar önden ya da arkadan bağlanabiliyorlar. Pek çok hanım eşarbını değişik şekillerde bağlamak istediğinden siz hanımlara yardımcı olmak amacıyla farklı eşarp bağlama modellerini galerimizde bir araya topladım.Sizler eşarp bağlama resimlerini inceleyerek kendiniz için uygun olan modelleri deneyebilirsiniz.

 

 

Türban Bağlama Örnekleri:

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.