Elif Mısırlı Abiye Elbise Modelleri


Bayanların özel zamanlarda ilk tercihleri arasında yer alan abiye elbiseler değişik modelleri ve farklı renkleri bulunuyor.Bu modellerde farklı zamanlarda ve farklı davetler için farklı şekillerde kullanılabiliyor.

Ünlü modacı Elif Mısırlı’nın hazırladığı abiye elbise koleksiyonunda değişik modellerde abiye elbiseler farklı renkleri ile bayanların beğenisini kazanıyor.Elif Mısırlı uzun abiye elbiselerden mini abiye elbiselere pek çok model bulunuyor.

 

Elif Mısırlı abiye elbise

 

Elif Mısırlı uçuşan kumaşlar,saten abiye elbiseler ,fırfırlar,balon etekler ve volanlar göze çarpıyor.Elif Mısırlı abiye elbiselerinde straplez modeller,spagetti askılar ve boyundan bağlı modeller dikkat çekiyor.

Elif Mısırlı abiye elbise modellerinde siyah,mor,sarı,turuncu,kırmızı,pembe ve  mavi renkleri dikkat çekiyor.Canlı renklerde sade ama farkedilmek isteyen bayanlar için hazırlanan modeller şıklıkları ile göz kamaştırıyor.

Farklı tarz ve zevklere seslenen elbiselerde bedeni saran kuplar, tafta, şantuk, saten ve şifonu beraber kullanan Elif Mısırlı’nın  abiye elbiseleri sizlerle galerimizde paylaşıyorum.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.