Dizüstü Çizme Modelleri


Bayanlar için kış aylarının ayakkabı modelleri arasında yer alan çizmeler arasında diz üstü çizmeler oldukça şık modelleri ve çekici görünümleri ile bayanların tercihleri arasında yer alıyor.Sezonda oldukça moda olan diz üstü çizmeler değişik modellere sahipler.

Sezonun trendleri arasında yer alan diz üstü çizme modelleri arasında bacağı tam saran modeller ya da geniş modeller bulunuyor.Bu yıl diz üstü çizmeler birkaç modelle değil çeşitli modelleri ile bayanların beğenisine sunuluyor.Genellikle mini etek ya da elbiselerle tercih edilen diz üstü çizmeler sezonda taytlarla ya da dar paça kot pantolonlarla da  kullanılıyor.

 

2013 dizüstü bayan çizme modeli

 

Sezonun diz üstü çizmeleri arasında siyah,bej,vizon,kahve ve kırmızı renkleri bulunuyor.Değişik modelleri bulunan diz üstü çizmelerde düz olanlar,yüksek topuklu modeller,dolgu topuk çizmeler,kalın tabanlı çizmeler ve ince topuk çizme modelleri bulunuyor.

Diz üstü çizmeler bayanları daha çekici  ve şık bir görünüme kavuşturuyor.Özellikle mini etek ya da mini elbiselerle kullanıldığında oldukça şık bir görünüm sağlıyor.Yan tarafından ya da arkasında fermuarlı olanların yanında ,arkasından bağcıklı olan modellerde bulunuyor.

Sezonun en güzel ve en şık diz üstü çizme modellerini sizlere fikir verebilmek adına galerimizde topladım.Sizler bu diz üstü çizme modellerini gördükten sonra kendiniz için hemen bir tane hatta birkaç tane almak isteyeceksinizdir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.