Dila Hanımın Beyaz Elbisesi

Ekranların beğeniyle izlenen dizisi Dila Hanım her geçen gün heyecanlı sahneleri ile izleyenlerin beğenisini toplamaya devam ediyor.Dila Hanım’ın 21. bölümünde bir süredir aşklarını yaşayan ve evlenme kararı alan Rıza Bey ile Dila Hanım nikah günü aldılar ve Dila hanım Nikahta giyeceği elbiseyi seçmeye arkadaşı savcı Canan Hanım ile gidiyor .

Dila hanım denediği elbiseler içinde adte gelinliği andıran beyaz bir elbise de karar kılıyor.Kolları ,yakası dantelli olan bu elbisenin sırtı ise tamamen dantelden oluşuyor.Muhteşem sırt dekoltesi dantel ile gizemli bir hale getirilmiş.Yerlere kadar uzanan elbisenin zarif bir duruşu , şık ve zengin bir görüntüsü var.Dila Hanım bu zarif beyaz ,dantel detaylı elbisesini topuz saç modeli ve şık bir makyaj ile tamamlamış.

 

Dila Hanım ve Rıza Bey

Dila Hanım ve Rıza Bey

 

Dila hanım ile Rıza Bey’in tam nikahları kıyılacakken Dila’ya gelen bir telefon ile Dila hemen geliyorum dedi ve bizleri nikah olacak mı? ,olmayacak mı? sorusu içinde bıraktı.Bu arada telefon cezaevinden Seyir Bey’in fenalaştığı ile ilgilidir diye düşünüyorum.

Cezaevine Seyit Bey’i ziyarete gelen Fatma Seyit Bey’e Azer’in kendisine yaptıklarını anlatır ve Seyit Bey koğuşa gider gitmez fenalaşır.Bu durumda Dila Hanım ile Rıza Bey’in nikahı kıyılabilecek mi?Dila Hanım Seyit Bey’e durumunu anlatabilecek mi?Seyit Bey iyileşecek mi?Seyit Bey iyileşmezse ise Dila ne yapacak?, Dila tüm mallarını kendine bırakan Seyit Bey ile ilgili nasıl bir karar verecek ?Tüm bu cevapları ilerleyen bölümde görebileceğiz.

Tüm sorularımın cevabını merak ediyoruz ama yine de sizlerde Dila Hanım’ın gelinlik gibi görünen beyaz dantel detaylı nikah elbisesini merak ediyorsanız ayrıntılı bir şekilde sizlerle Dila ‘nın beyaz elbisesinin ya da gelinliğinin de diyebiliriz ,resimlerini sizlerle galerimizde paylaşıyorum.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.