Derimod Deri Ceketler

Deri ceketler bahar aylarında olduğu kadar kış aylarının da vazgeçilmezleri arasındadır.değişik şekillerde kullanılabilmeleri ve spor ya da klasik olsun tüm şıklığımızı tamamlamaları açısından severek ve beğenerek kullandığımız kıyafetlerdendir.

Derimod markasının sezon koleksiyonunda da bayanlar için tasarlanmış harika deri ceket modelleri bulunuyor.pantolon ya da taytlarla kullanabileceğiniz modeller,şortlarınızla ,etek ya da elbiselerinizi tamamlayabileceğiniz şık modeller ile birlikte bulunuyor

Derimod deri ceket modellerinde siyah,kahve,vizon,taba,kırmızı,bordo,zeytin yeşil ve konyak renkleri bulunurken;detaylarda ise kürk en öne çıkan detay olarak gözümüze çarpıyor.

 

Derimod deri ceket  modeli

Derimod deri ceket modeli

 

Vücudu saran ama rahat ve şık kesimleri ile bayanların beğenisini kazanan  Derimod deri ceket modelleri Klasikten moderne uzanan modelleri ile şıklığımızı tamamlayabilirler.

Derimod deri ceket modellerinin sezon için hazırlanan koleksiyonunu görmek isteyenler için galerimizde bir araya topladım.Sizler bu modellere bakarak koleksiyonla ilgili fikir sahibi olabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.