Derimod Bayan Deri Ceketler

Deri vazgeçilmez kıyafet parçaları arasında yer almaktadır.özellikle deri ceketler bayanlar tarafından farklı şekillerde kombinlenerek kullanılabilmeleri açısından vazgeçilmezdir. Şık modellerde deri ceketler sezonun trendleri arasında yer almaktadır.

Derimod markasının sezon için hazırladığı şık modeller farklı tarzlarda bayanlara hitap ederken , değişik renkler ise stilinizi öne çıkarmanıza yardım edecektir.

 

Derimod deri ceket

Derimod deri ceket

 

Derimod deri ceketler kısa ya da uzun boy modelleri farklı tarzların bayanları için tasarlanmışlar.Deri ceketlerde kürk detayı,kuşaklar,kemerler ya da fermuar detayları bulunuyor.

Derimod deri ceketlerde klasik olarak siyah,kahve ve vizonun yanında bodo,yeşil,kırmızı ,konyak rengi ve zeytin rengi de bulunuyor.farklı renkler ve farklı tonlar isteyen bayanlara hitap eden koleksiyon şıklığınızı tamamlayacaktır.

Derimod markasının sezon için hazırladığı şık modellerde deri ceketlerden oluşan koleksiyondan örnekleri sizlerle galerimizde paylaşıyorum.Sizler bu modellere bakarak sezonun deri ceket modelleri ile ilgili fikir edinebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.