Deniz Kızı Gelinlik Modelleri 2013


2013 deniz kızı gelinlik modeli

2013 deniz kızı gelinlik modeli

 

Düğün  genç hanımların  hayatının en önemli olaylarından bir tanesidir ve bu özel gün için giyilen gelinlik bir kereliğine giyilecek olsa da oldukça önemlidir.Değişik modellerde gelinliklerden her genç kız kendine uygun olanı ya da hayallerini kurduğu gelinliği seçecektir.

Sezonun gelinlik modellerinde balık etek ya da deniz kızı gelinlikler oldukça trend modeller arasında yer almaktadır.Değişik modellerde balık etek gelinlikler özellikle vücut hatları oldukça düzgün hanımlar tarafından tercih edilebilirler. Balık etek gelinlikler sizi olduğunuzdan uzun gösterecektir ve özellikle basene kadar vücuda oturduğu için ise hatlarınızı ortaya çıkaracaktır.

Deniz kızı gelinliklerle hareket etmek biraz zor olsa da bu gelinliğin verdiği şıklık ve zerafet bu duruma katlanmak için iyi bir sebep olacaktır.Sezonun balık etek gelinlik modellerinde fırfırlar, dantel , taş işlemeler, uzun kuyruklar, sırt dekolteleri, işlemeler  ve fiyonklar dikkat çekmektedir. 2013 yılı için modacılar tarafından hazırlanan şık modellerde balık etek gelinlik modellerini galerimizden görebilirsiniz.

 

 

Deniz Kızı Gelinlik Modelleri :

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.