Deichmann Çanta Modelleri 2013


Zımba Detaylı Çantalar Deichmann’da,Deichmann, 2013 Sonbahar-Kış koleksiyonundaki çantalar her zevke  hitap ediyor.,Renk ve çeşit bakımından zengin bir koleksiyona sahip olan Deichmann 2013 Sonbahar-Kış koleksiyonunda  çantalar ...

2013-2014 Deichman çanta modelleri

Bayanların vazgeçilmez aksesuarı olan çantalar , aslında tam anlamıyla birer ihtiyaç.Bu nedenle pek çok marka ve tasarımcı çantalara büyük önem veriyor. Bu markaların başında gelen Deichmann, 2013 Sonbahar-Kış koleksiyonundaki çantalar göz dolduruyor.

Deichmann 2013 koleksiyonunda çantalarda kamuflaj desenler, zımbalar, tokalar ve pullar dikkat çekiyor. Kısa askılı çantalar ,oversized çantalar, clutchlar,portföy çantalar, abiye çantalar uzun askılı çantalar ve askılı çantalar olarak koleksiyonda pek çok model bulunuyor.

2013 Sonbahar – Kış Deichmann çanta modellerinde haki ve siyah rengin ağırlıkta olduğu  görünse de bordolar, yeşiller, çiçek desenleri,griler, maviler, pembeler,kırmızılar ve lacivert çantalar da koleksiyonda yer alıyor. Sizlerde sezonun en güzel ve en şık Deichmannn çanta modellerini galerimizde görebilirsiniz.

Deichmann Çanta Modelleri 2013 Foto Galeri:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.