Davetiye Modelleri

davetiye modeli

davetiye modeli

Düğün ve nişan gibi önemli günlerinizde yanınızda olmasını istediğiniz ya da yanınında olmasını gerektiği düşündüğünüz kişileri bu özel ve anlamlı güne çağırmak için yaptıracağınız davetiyeler oldukça önemlidir. Model ve renk uyumu düğün konsepti ile uyumlu olması gereken davetiye modelleri kişilerin zevklerini de yansıtmalı.

 

Düğün davetiyeleri genellikle beyaz üzerine renkler ve süslerle yapılırken nişan davetiyeleri renkli olarak ta yapılabilir. Tabi  bu bir kural olmamakla beraber genel kabul gören bir görüş oluyor.Düğün davetiyeleri zarif ve şık detaylarla şekillenirken pek çok kişi sade ama şık modellerde davetiye tercih ediyor.Tabi birde eğlenceli olan davetiye modelleri de davetiyeler arasında yer alıyor.

 

Davetiye modellerinde dantel detaylar, kurdaleler, yaldızlar, renkler, gelin damat figürleri ya da resimleri ,şık yazılar ve farklı zarflar tercih edilebilir. Davetiye için yazılacak olan sözler sade ve basit olarak düğünün zamanını ve yerini belirtebileceği gibi süslü ve farklı şekillerde ve şiir tarzında da olabilir. tercih sizin isteğinize ve hayal gücünüze kalıyor.

Davetiye Örnekleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.