Çocuk Gelinlik Modelleri 2013


2013 kız çocuk gelinlik

2013 kız çocuk gelinlik

Kız çocuklarımızın özel gün ve gecelerde gelinlere özenerek giymek istedikleri çocuk gelinlik modelleri giderek daha geniş bir yelpazeye ve modellere sahip oluyor.Pek çok moda tasarımcısı ve marka kız çocukları için çeşitli modellerde ve renklerde çocuk gelinlikler hazırlıyorlar.

Çocuk gelinlik modellerinde özellikle minik kızlar için olanlar daha çok tütü modellerinde olurken, daha büyük kızlar için olanlar ise dantel detaylı olarak yer alıyor.Farklı renkleri de bulunan çocuk gelinlik modellerinde kurdaleler, çiçekler ve fiyonklar dikkat çekiyor..Değişik modellerde çocuk gelinlikler küçük hanımların masumiyetiyle örtüşecek güzellikte.

2013  çocuk gelinliklerde işlemler, kurdaleler,saten ve şifon kumaşlar dikkat çekiyor. Dantel ve ışıltılar ise kız çocuklarının beğenisini için gelinliklerde yer alıyor.Kabarık etekli uzun gelinliklerin yanında kısa gelinlikler ya da düz gelinlikler de bulunuyor.Beyaz dışında farklı renk gelinliklerde çocuk gelinliklerde bulunuyor.

Minik kızlarımız çocuk gelinliklerle oldukça masum ve güzel görünürlerken bu durumdan oldukça çok mutlu oluyorlar.Değişik modelleri bulunan çocuk gelinlikleri sizlerde beğeneceksiniz.

Sezonda çocuk gelinlik modelleri oldukça gösterişli ve süslü bir görünüm ile kızların beğenisini kazanıyor.Çocuk gelinlikleri sizlerde merak ediyorsanız sizin için 2013 çocuk gelinlik modellerini galerimizde topladım. Bu gelinlik modellerine bakarak çocuk gelinliklerle ilgili fikir edinebilirsiniz.

Çocuk Gelinlikler 2013 :


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.