Çivili Ayakkabı Modelleri


Farklı ayakkabılar bayanların en büyük tutkuları arasında yer alır.Değişik modellerde ayakkabılar arasında sezona en çok öne çıkan modeller arasında çivili ayakkabılar yer almaktadır.Çivili ayakkabılar tüm bayanlar tarafından tercih edilen modeller arasında yer alıyor.Önümüzde ki sezonda da bunu koruyacak gibi görünüyor.

Çivili ayakkabılarda çiviler ayakkabıların bazen topuğunda bazen üzerinde bazen ise bağcıklarında yer alsa da tamamı çivilerle çevrelenmiş ayakkabılarda var.Topuklu ayakkabılardan converselere kadar pek çok ayakkabı,bot ya da babette çiviler kullanılmış durumda.hatta abiye ayakkabılarda da çivili modeller bulunmaktadır.

 

Çivili ayakkabı örneği

 

Çivili ayakkabılarınızı günün değişik saatlerinde ,değişik kıyafetlerle kombinleyerek kullanabilirsiniz.Özellikle deri kıyafetlerle mükemmel uyum sağlayan çivili ayakkabıları görmenizi tavsiye ederim.

Çivili ayakkabılarınızı çivili bilekliklerle kombinleyerek kullanabilirsiniz.Ama bu esnada kıyafetinizde ekstra detayların bulunmamasına özen gösterin.Çivili ayakkabılarda da her renk ayakkabıyı bulabilirsiniz.Siyah,dore,gri,beyaz,turuncu ve pudra renkleri yer alıyor.

Sizlerde ayakkabılarınızla dikkatleri çekmek ve farklı bir şıklık yakalamak istiyorsanız sizin için sezonun en güzel çivili ayakkabı modellerini galerimizde buluşturdum.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.