Çilek Kokusu Kıyafetleri


Çilek Kokusu kıyafetleri

Çilek Kokusu kıyafetleri

Yaz ayları için hazırlanan dizilerden birisi olan Çilek kokusu Haziran ayında Star Tv ekranlarında bizlerle buluşacak.Çilek Kokusu oyuncu kadrosu kadar  konusu ve kıyafetleri ile de adından sıklıkla söz ettirecek olan dizilerden birisi olacak. Demet Özdemir, Yusuf Çim,Mine Tugay,Mert Ekin Daymaz ve Mahir Günşiray’ın oynadığı Çilek Kokusu dizisi çekimleri Bodrum ve İstanbul’da yapılıyor.

Çilek Kokusu kıyafetleri özellikle Demet Özdemir ( Aslı ) kıyafetleri ile dikkat çekiyor. Çilek Kokusu Aslı beyaz elbise özellikle sezonu trendlerini yansıtan modeli ile çok beğenilirken Aslı’nın etek bluz, şort, tişört ve elbise kombinleri beğenilen dizi kıyafetleri arasında şimdiden yerini aldı.

Çilek Kokusu dizi kıyafetleri arasında Yusuf Çim ( Burak ) kıyafetleri de erkek dizi kıyafetleri arasında dikkat çekerek beğenilen dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Burak kıyafetleri ve Aslı kıyafetleri tanıtım kıyafetleri ile sizleri galerimizde beklerken Çilek kokusu kıyafetleri örgühobi. com da yer almaya devam edecek.

Çilek Kokusu Dizi Kıyafetleri:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.