Çilek Kokusu Dizisi Kıyafetleri


Çilek Kokusu kıyafetleri

Çilek Kokusu kıyafetleri

Başrollerini Demet Özdemir, Yusuf Çim ve Mert Ekin Daymaz’ın paylaştığı Çilek kokusu dizisi 24 Haziran Çarşamba akşamı izleyicisi ile Star TV ekranlarında buluşurken bizlerde sizlerle dizi kıyafetlerini buluşturmak istedik.Çilek Kokusu dizisi kıyafetleri her hafta yazılarımızda sizlerle buluşmaya devam edecek.

Çilek Kokusu kıyafetleri arasında Aslı (Demet Özdemir) kıyafetleri özellikle dikkat çekiyor. Aslı’nın elbise modelleri ve renkleri sezonun trend renklerinden oluştuğundan özellikle genç hanımların beğenisini kazanıyor. Aslı beyaz bluz ve açık yeşil süper mini etek ise genç hanımların dikkatini çekti.sadece Aslı değil Mine Tugay kıyafetleri de çok beğenilecek olan kıyafetler arasında yer alıyor.

Çilek Kokusu dizi kıyafetleri arasında genç beylerinde yakından takip edeceği dizi kıyafetleri yer alıyor. Özellikle Burak (Yusuf Çim ) kıyafetleri beğenileri toplarken ; Volkan (Mert Ekin Daymaz ) kıyafetleri de çok beğenilen kıyafetler arasında yer alıyor. Sizlerde Çilek Kokusu  kıyafetleri ile ilgili detayları yakından incelemek için galerimizi ziyaret etmelisiniz.

Çilek Kokusu 24 Haziran Kıyafetleri:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.