Çilek Kokusu Aslı’nın Gelinliği

Çilek Kokusu 11. bölüm Aslı gelinliği

Çilek Kokusu 11. bölüm Aslı gelinliği

Çilek Kokusu 11. bölüm fragmanında Aslı ve Burak’ı evlenirken görünyoruz. Buda dizi izleyicisinin aklına acaba Burak ve Aslı kavuşacaklar mı yoksa görünenler sadece bir hayal mi sorusunu getiriyor. Belki yeni sezon ile birlikte Çilek Kokusu dizisi yayından kalacaktır ve senaristimiz Burak ve Aslı’nın kavuşmasına karar vermiştir.Neler olduğunu Çilek Kokusu 11. bölümde öğreneceğiz , tabi biz yine de güzeller füzeli Aslı’nın gelinliği ile ilgili detayları sizlerle paylaşacağız.

 

Çilek Kokusu Aslı gelinliği ile çok hoş görünürken ; Aslı gelinlik olarak ipek saten üzerine önden açılarak gelen tül detaylı , v yaka göğüs dekoltesi olan kalın askılı bir model tercih ediyor.Gelinliğin yakasında ve askılarında çiçekler yer alıyor. Aslı gelinliğinde duvak olarak uzun duvak tercih ediyor. Aslı gelin tacı olarak yaprak detaylı saç aksesuarı kullanıyor. saçlarını doğal topuz olarak yapan Aslı’nın makyajı ise naturel tonlarda.

 

Çilek Kokusu 11. bölüm fragmanında Burak ve Aslı gelinlik ve damatlık içinde görüldüğünden Aslı gelinliği kadar Burak damatlığıda dikkat çekiyor.Burak siyah smokin damatlığını beyaz gömlek ve siyah papyon ile tamamlıyor. Sizlerde Aslı gelinlik modeli ile ilgili detayları yakından incelemek istiyorsanız galerimizde bulunan resimlere tıklamalısınız.

 

Çilek Kokusu 11. Bölüm Aslı Gelinliği:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.