Çilek Kokusu 8. Bölüm Kıyafetleri

Çilek Kokusu dizisi 8. bölüm kıyafetleri

Çilek Kokusu dizisi 8. bölüm kıyafetleri

Çilek Kokusu 8. bölümde Eda ‘nın doğum gününde Volkan, Burak ve Çağla ile bir araya gelen Aslı Burak tarafından kıskanılırken Volkan ile yakınlaşıyor. Eda ise Barış’a duygularını açıklayınca bakalım neler olacak? Tabi tüm bu olaylar olurken Eda’nın doğum gününde giyilen kıyafetler Çilek Kokusu 8. bölüm kıyafetlerine damgasını vuracak şıklıkta.

Çilek Kokusu 8. bölüm kıyafetleri arasında Eda doğum günü kıyafetleri çok şık ve dikkat çekici görünüyor. Aslı omzu açık pembe elbisesi ile göz kamaştırıcı görünüyor. Aslı elbisesini şık beyaz çanta ve ayakkabı ile tamamladı.Eda ise mavi dantelli mini elbisesi ile çok şık ve hoş görünüyor.Eda mavi elbisesini ten rengi ayakkabı ile tamamlıyor.Çağla ise gri ,dar mini elbisesi ve gri ayakkabısı ile her zaman ki gibi şık ve bakımlı görünüyor. Burak doğum günü için koyu renk gömlek ve pantolon tercih ederken, Volkan ise desenli açık renk gömlek ve koyu mavi pantolon tercih ediyor.

Çilek Kokusu 8. bölüm doğum günü kıyafetleri dışında da çok şık parçaları içeriyor. Özellikle Aslı kolsuz mavi desenli bluzu ve pembe pantolonu ve beyaz çantası ile çok hoş görünüyor ve sezonun trendlerini yansıtıyor.Sizlerde Çilek Kokusu 8. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili detayları merak ediyorsanız galerimizi ziyaret etmelisiniz.

12 Ağustos Çilek Kokusu Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.