Çilek Kokusu 4. Bölüm Kıyafetleri


Çilek Kokusu 4. bölüm dizi kıyafetleri

Çilek Kokusu 4. bölüm dizi kıyafetleri

Çilek Kokusu 4. bölümde ile heyecanlı ve romantik anların yaşandığı anları ile bizlerle buluştu. Dizi sadece konusu ve oyuncuları ile değil Dizi kıyafetleri ile de dikkat çekiyor. Özellikle Çilek Kokusu 4. bölüm kıyafetleri plaj modasına yön veren parçalarla bizlerle buluştu.

Çilek Kokusu 4. bölüm kıyafetleri arasında Aslı kıyafetleri büyük beğeni topları. Aslı plaj kıyafeti olarak mor plaj elbisesi, pembe bikini ve pembe beyaz plaj çantası tercih ediyor.Akşam yemeği için ise yeşil elbisesi ile çok şık görünüyor.

Çilek Kokusu Çağla kıyafetleri 4. bölümde de göz kamaştırıyor.Özellikle beyaz şortlu tulumu çok beğenilen Çağla; beyaz bikini ve siyah pareo ile göz kamaştırıyor.

Çilek Kokusu kıyafetleri 4. bölümde Eda’nın şık halleri ile dikkat çekiyor. Eda sarı bikinisini straplez beyaz şort tulum ile tamamlarken ,Eda açılış partisi için siyah bluz ve siyah dantel detaylı beyaz etek ile çok şık görünüyor.

Çilek Kokusu dizi kıyafetleri arasında Burak kıyafetleri , Volkan kıyafetleri ve Barış kıyafetleri ise erkek modasına dokunuşlar yapıyor. Çilek Kokusu 4. bölüm kıyafet detayları merak edenleri galerimizde bekliyor.

15 Temmuz Çilek Kokusu Kıyafetleri:


1 Cevap

  1. aysel dedi ki:

    cagla kilolumu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.