Çilek Kokusu 20. Bölüm Kıyafetleri


Çilek Kokusu 20. bölüm dizi kıyafetleri

Çilek Kokusu 20. bölüm dizi kıyafetleri

Çilek Kokusu 20. bölümde Elçin ve Sinan’ın düğünleri olacak. Aslı ve Gonca ise düğünde garson olarak görevliler, Çağla bu durumu kullanarak Aslı’nın Volkan’ın sevgilisi olduğu söyleyecek. Bakalım olaylar nasıl gelişecek? Çilek kokusu 20. bölüm düğün nedeni ile daha da şık kıyafetlerle bizlerle olacak. Özellikle Elçin gelinliği çok dikkat çekecek.Çilek Kokusu 20. bölüm kıyafetleri çok beğenilecek.

 

Çilek Kokusu kıyafetleri arasında Aslı kıyafetleri büyük beğeni topluyor. Aslı mont, tişört, bluz, kazak, etek ve elbise modelleri çok beğenilen bayan dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.20. bölüm Aslı kıyafetleri arasında kırmızı mont ve beyaz kazak çok beğenilecek.

 

Çilek Kokusu 20. bölüm Elçin gelinliği ile göz kamaştıracak. Elçin V yaka derin sırt dekolteli , dantel detaylı  gelinliği gelin saçı aksesuarı ve topuz saç ve şık makyaj ile tamamlıyor. Elçin’in gelinlik kolye ve küpe modeli ise pek çok hanım tarafından çok beğenilecek.

 

Çilek Kokusu düğün kıyafetleri ise çok beğenilecek olan elbise ve takımlardan oluşuyor. Düğün için çağla lila rengi , omuz detaylı bir elbise tercih ediyor ve elbisesi gümüş rengi çanta ile tamamlıyor. Selda ise omuz ve göğüs bölgesi desenli mavi renk elbisesi ile çok şık görünüyor.Volkan siyah ve Burak ise mavi renk takım tercihleri ile çok şık görünüyorlar.

 

Çilek Kokusu dizi sponsorları her hafta olduğu gibi bu hafta da çok merak edilecek ve yakından takip edilecek. Bizler sizlerle Çilek Kokusu 20. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili detayları paylaşmaya devam edeceğiz.

Çilek Kokusu 7 Kasım 20. Bölüm Kıyafetleri:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.