Çilek Kokusu 18. Bölüm Kıyafetleri

Çilek Kokusu 18. bölüm dizi kıyafetleri

Çilek Kokusu 18. bölüm dizi kıyafetleri

Çilek Kokusu her hafta yayınlanan yeni bölümleri ile heyecanla takip edilen dizilerden birisi. Burak ve Aslı aşkı merakla izlenirken dizi kıyafetleri de yakından takip ediliyor. Aslı’nın sade şıklığına karşın , Çağla’nın gösterişli şıklığı; Elçin’in zarif şıklığı dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Burak ve Volkan kıyafetleri erkek modasına yön verem erkek dizi kıyafetleri arasında ilk sıralarda.

 

Çilek Kokusu 18. bölüm kıyafetleri arasında Aslı kıyafetleri ile çok beğenilecek. Aslı parti için bel kısmında çiçekler bulunan siyah mini elbise tercih etti ve çok şık göründü. Aslı kareli kırmızı gömleği ile sezonun trendlerinden biri ile karşımızda yer alıyor.Aslı hırka, tişört, bluz, pantolon, gömlek ve etek modelleri ile bu hafta da beğenileri toplayacak.

 

Çilek Kokusu  kıyafetleri arasında Çağla kıyafetleri de dikkatlerden kaçmıyor. Her zaman bakımlı olan Çağla saçlarını keserek 18. bölümde farklı bir tarz ile bizlerle olacak. Eda 18. bölümde çok şık ve zarif gri elbise,yakasında taşlar bulunan beyaz gömlek ile genç hanımlardan tam not alacak.Volkan gömlekleri ile beğenilirken Burak deri ceket ve montları , tişört ve pantolon modelleri ile beğenilen erkek dizi kıyafetleri arasında yer alacak. Sizler için Çilek Kokusu 18. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili tüm detayları galerimizde bir araya getirdik.

Çilek Kokusu 18. Bölüm 24 Ekim Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.