Çilek Kokusu 17. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Çilke Kokusu 17. bölüm kıyafetleri

Çilke Kokusu 17. bölüm kıyafetleri

Çilek Kokusu 17. bölüm ile ekranlarda yerini alırken dizide giyilen kıyafetler ise yazımızda yerini aldı bile. Çilek Kokusu çarşamba akşamlarından Cumartesi akşamların alındı ve Çilek kokusu yerine Star Tv ekranlarında Çarşamba akşamları Kara Sevda dizisi oynuyor. Çilek Kokusu Cumartesi akşamları bakalım önceki reytinglerini yakalayabilecek mi? Çilek Kokusu ne kadar izlenir bilemeyiz ama Çilek Kokusu dizi kıyafetlerinin dikkat çekeceği kesin.

 

Çilek Kokusu 17. bölüm kıyafetleri arasında sezonda da sıklıkla göreceğimiz pançolardan birini Aslı’nın üzerinde görüyoruz ve çok beğeniyoruz. Aslı gri panço ve siyah etek ile çok şık görünüyor. Aslı pançosu ile şık görünürken yanında Burak ise erkek  şıklığını yansıtıyor.  Burak deri ceket ,tişört ve pantolon şıklığı ile erkek dizi kıyafetleri arasında ilk sırada yer alacaktır.

 

Çilek Kokusu kıyafetleri arasında Çağla kıyafetleri, Elçin elbiseleri,Selda elbise modelleri ve renkleri, Volkan tişört, gömlek,pantolon ile ceket modelleri ve Gonca kıyafet kombinleri ile çok beğeniliyor. Sizlerde Çilek Kokusu 17. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili tüm detayları sizlerde galerimizde bulabilirsiniz.

Çilek Kokusu 17 Ekim 17. Bölüm Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.