Çilek Kokusu 16. Bölüm Kıyafetleri

Çilek Kokusu 16. bölüm dizi kıyafetleri

Çilek Kokusu 16. bölüm dizi kıyafetleri

Çilek Kokusu 16. bölüm Aslı ve Burak aşkının yaşanmasına şahit olacağımız romantik sahnelerle bizleri bekliyor. Bu arada Aslı kazanan tasarımın kendi tasarımı olduğunu Elçin’e ispat edebilecek mi? Çilek Kokusu 16. bölüm  beğenilecek sahneleri ve şık dizi kıyafetleri ile bizleri 7 Ekim Çarşamba akşamı Star Tv ekranlarında bekliyor.

 

Çilek Kokusu 16. bölüm  kıyafetleri ve kıyafet sponsorları fragmanlarla birlikte her hafta olduğu gibi bu hafta da merakla bekleniyor. Çilek Kokusu kıyafet markaları her hafta en çok aranan konulardan birisi oluyor. Çilek Kokusu 16. bölüm Gonca  kareli elbisesi ile çok şık ve trend görünüyor. Mevsime ve sezona çok uygun olan kareli elbiseyi sizlerde çok beğeneceksiniz.

 

Çilek Kokusu kıyafetleri arasında Aslı siyah uzun kollu bluz çok hoş görünüyor ve Aslı’ya asil bir hava katıyor.Volkan ise deri ceket ve tişörtleri ile erkek modasına yön vermeye devam ediyor. Eda kırmızı desenli gömlek ve siyah hırka ile artık sezonun değiştiği bizlere hatırlatıyor.Çilek Kokusu 16. bölüm kıyafetleri ve markaları detayları ile birlikte galerimizde yer alıyor.

Çilek Kokusu 7 Ekim 16. Bölüm Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.