Çilek Kokusu 15. Bölüm Dizi Kıyafetleri


Çilek kokusu 15. bölüm kıyafetleri

Çilek kokusu 15. bölüm kıyafetleri

Çilek Kokusu 14. bölüm sonu Aslı için pek hoş bitmemişti ve Burak ile araları kötü olacak gibi görüyordu. Bakalım Çilek kokusu 15. bölümde Aslı ve Burak Çağla’nın bu krizini de aşabilecekler mi? Aslı en sonunda Burakla mutlu görünüyor. Umarım sevgili çiftimiz bunu da aşarak mutluluğa erişir.

 

Çilek Kokusu 15. bölüm kıyafetleri ise şık ve sezonun trendi kıyafetlerle bizlerle buluşuyor. Özellikle Aslı sezonda serin havalarda sıklıkla tercih edeceğimiz kot ceket ile yaptığı kombin ile çok şık görünüyor. Aslı kısa kot ceket, beyaz bluz ve desenli gri eteği ve düz ayakkabıları ile hem yaşına hem sezona uygun giyinmiş.

 

Çağla ise Çilek Kokusu dizisinin zengin, havalı, bakımlı ve her zaman şık görünen kızı. Çilek Kokusu Çağla kıyafetleri sezonda dizi kıyafetleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. çağla uzun yelek, kısa siyah bluz ve siyah mini etek kombini ile çok şık olmayı yine başarmış.

 

Çilek Kokusu dizi kıyafetleri erkek modasına her stil ve tarza örnek olacak kıyafetleri ile yön vermeye devam ediyor. Volkan kıyafetleri, Burak kıyafetleri ve Sinan kıyafetleri farklı tarzları ile farklı kişilere hitap ediyor.

 

Çilek Kokusu dizisi kıyafetleri arasında orta yaş hanımlara kıyafetleri ile hitap eden Elçin ve Selda her zaman şık ve bakımlı görünüyorlar. Sizlerde Çilek Kokusu 15. bölüm kıyafet markalarını merak ediyorsanız galerimizi gezmelisiniz.

Çilek Kokusu 30 Eylül 15. Bölüm Kıyafetleri:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.