Çilek Kokusu 14. Bölüm Kıyafetleri

Çilek Kokusu 14. bölüm dizi kıyafetleri

Çilek Kokusu 14. bölüm dizi kıyafetleri

Çilek kokusu 14. bölümde Volkan ile yakın görünen Aslı bakalım Burak ile ilgili hissettiklerini nasıl yaşayacak? Volkan ile Aslı arasında bir yakınlaşma yaşanacak mı ? Aslı Burak ile tekrar bir araya gelebilecek mi? Tüm yaşananlar içinde Burak nasıl davranacak ? Tüm bu soruların cevabı ve fazlası Çilek Kokusu 14. bölüm ile Star Tv akranlarında 23 Eylül Çarşamba akşamı bizleri bekliyor.

 

Çilek Kokusu 14. bölüm kıyafetleri arasında en çok dikkat çekecek olan Çağla kıyafetleri olacak.Çağla şık ve bakımlı hallerini 14. bölüm ile bizlere gösterecek. Çağla lila rengi cutt off detaylı elbisesini zincir saplı mor çanta ile tamamlıyor. Çağla Volkan ile konuştuğu sahnede ise siyah tulum ve çizgili kısa bluz ile sezonun trendlerini yansıtıyor.

 

Çilek Kokusu Aslı kıyafetleri arasında bu hafta Aslı’nın ilk göze çarpan kıyafeti desenli  mavi elbise oluyor. Tiril tiril bu mini mavi elbise tam da Aslı’nın tarzını yansıtırken Aslı gri tişört ile de çok hoş görünüyor.

 

Çilek Kokusu kıyafetleri arasında Volkan gömlekleri de dikkatlerden kaçmıyor. Volkan mavi gömleği ile şıklığını korurken koyu renk desenli gömleği ve bej pantolonu ile tarzını ortaya koyuyor. Burak kıyafetleri arasında bu hafta  beğenilecek olan  koyu renk kareli gömlek ve jean pantolon kombini oluyor.

 

Çilek Kokusu Gonca kıyafetleri de dizi modası takipçilerinin dikkatinden kaçmıyor. Gonca elbise modelleri ile beğenilirken 14. bölümde desenli elbisesi ile çok şık görünüyor. Çilek Kokusu 14. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili bilmek istediğiniz her şey galerimizde .

Çilek Kokusu 23 Eylül 14. Bölüm Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.