Çilek Kokusu 13. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Çilek Kokusu 13. bölüm kıyafetleri

Çilek Kokusu 13. bölüm kıyafetleri

 

Çilek Kokusu 13. bölüm ekranlarda izleyenleri ile buluşurken Burak ile Aslı birbirine yakın görünüyorlar. Çiftimiz sonunda mutlu görünümleri ile devam edecekler mi? Yoksa bu anlık bir görüntü mü ? Bunu bu akşam Çilek Kokusu 13. bölümde göreceğiz.Çilek Kokusu kıyafetleri ise yazımızda sislerle buluşuyor.

 

Çilek Kokusu 13. bölüm kıyafetleri  arasında Aslı kıyafetleri ile beğenileri toplamaya devam edecek. Aslı desenli mini eteğini beyaz bluz ve açık yeşil bileklik ile kombinleyecek. Aslı’nın bir diğer kombini ise yeşil etek ve renkli çizgili bluz ve yeşil çantadan oluşuyor. Burak ise farklı ve tarz tişörtleri ile olduğu kadar gömlekleri ile de beğenileri toplayarak erkek dizi modasına yön veriyor.

 

Çilek Kokusu 13. bölüm dizi kıyafetleri arasında Selda kıyafetleri, Elçin kıyafetleri, Çağla kıyafteleri ve Volkan kıyafetleri çok beğenilen dizi kıyafetlerinden bazıları. Sizlerde Çilek Kokusu 13. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili tüm bilgileri öğrenmek istiyorsanız galerimizi ziyaret etmelisiniz.

 

Çilek Kokusu 13. Bölüm 16 Eylül Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.