Çilek Kokusu 11. Bölüm Dizi Kıyafetleri


Çilek Kokusu 11. bölüm kıyafetleri

Çilek Kokusu 11. bölüm kıyafetleri

 

Çilek Kokusu 11. bölüm merakla bekleniyor. yayınlanan fragmanlarla birlikte dizi izleyicisinin merağı artarken acaba Burak ile Aslı evleniyorlar mı yoksa bu sadece bir hayal mi sorusu akıllara geliyor. Çilek Kokusu 11. bölümde Aslı gelinliği ve Burak damatlığı ile çok hoş görünüyorlar. Çilek Kokusu dizisi  11. bölüm kıyafetleri işte bu nedenle daha yakından takip edilecektir.

 

Çilek Kokusu 11. bölüm kıyafetleri arasında Aslı gelinliği en çok dikkat çeken kıyafetlerden birisi olacak. Aslı ipek saten  üstünde belden aşağıya üzerinde tüller olan, v yaka göğüs dekolteli , kalın askılı gelinliğini uzun duvak ve yapraklı saç aksesuarı ile tamamlıyor. Burak damatlık olarak siyah smokin ve beyaz gömlek tercih ediyor.

 

Çilek Kokusu 11. bölüm Aslı kıyafetleri arasında gelinlik dışında Aslı mavi elbise de çok beğenilecek. Sade kolsuz mini mavi elbisesi ve çok bıraktığı saçları ile Aslı çok hoş görünüyor. Aslı bir diğer kombinde siyah mini etek ve beyaz bluz ile görünüyor.

 

Çilek Kokusu 11. bölüm dizi kıyafetleri arasında Gonca yeşil gömlek  ,Selda turuncu bluz ve desenli etek ve Elçin haki yeşil elbisesi ile oldukça şık görünen isimler arasında yer alıyorlar. Burak ise siyah beyaz tişörtü ile beğenileri toplamaya devam edecek.

 

Çilek Kokusu kıyafetleri her hafta en çok beğenilen ve dikkat çeken dizi kıyafetleri arasında yer almaya devam ediyor. Çilek Kokusu 11. bölüm kıyafetleri, Aslı gelinliği ve markaları ile ilgili tüm detaylar galerimizde sizleri bekliyor.

 

Çilek Kokusu 2 Eylül 11. Bölüm Kıyafet Galerisi:

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.