Christian Dior, 2012-2013 Sonbahar Kış Couture Koleksiyonu


2012-2013 sonbahar kış koleksiyonlarını sizlerle buluşturmaya Dior ile devam ediyorum.Christian Dior Couture koleksiyonunu Raf Simons hazırlamış Aslında bu Raf Simons’un Christian Dior’un başına geçtikten sonraki ilk Couture Koleksiyonu.

Raf Simons’un modernize çizgileri ile Christian Dior’un ihtişamı biraraya gelince ortaya harika bir koleksiyon çıkmış.Raf Simons ilk koleksiyonu için Christian Dior’un 1947’de hazırladığı “New Look” temasından ilham almış.

Christian Dior Couture 2012-2013 sonbahar kış koleksiyonu

Raf Simons soylu şıklığı minimal tarzıyla birleştirerek harika bir koleksiyona imza atmış.Renklerin Raf Simons tarzı ve Diorun tarihi ile buluşması mükemmel bir görsellik oluşturmuş.Civciv sarısından pembeye,siyahtan kırmızya tam bir renk cümbüşü içinde olan koleksiyonda özellikle kuyruklu üstler,transparan kıyafetler dikkat çekti.

Elbiselerde hacimler,tüller ve şifonlar kullanılırken ,koleksiyonun tanıtımında sivri burun ayakkabılar dikkat çekiyor.Ayrıca şık pantolon kombinleri ve etek kombinleri ile elbiselern muhteşem buluşması olan koleksiyon tam bir şölen olmuş.

Sizlerde Muhteşem bir Dior koleksiyonu görmek istiyorsanız galerimize mutlaka göz atmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.