Cannes Film Festivali 2012 9. Gün Kıyafetleri

cannes film festivali 2012 9. gün kıyafetleri

Cannes Film Festivali devam ederken 9. gün The Paperboy filminin ilk gösterimi gerçekleşti.Galada pek çok ünlü isim birbirinden şık kıyafetleri ile kırmızı halıda idi.Yönetmenliğini Lee Daniels’ın yaptığı filmde başrol oyuncuları  Zac Efron, Matthew McConaughey ve Nicole Kidman.

Ayrıca Amerikan AIDS  Araştırma Kurumu AmFAR yardım galasına da yıldızların katılımı çok fazlaydı ve burda da ünlüler şıklıkları ile konuşuldu.

Nicole Kidman başrol oyuncusu olarak kırmızı halıya yakışır Lanvin tuvaleti ile çok şık ve zarif bir görüntü sergiledi,saçı ve makyajı muhteşem.

Nina Dobrev Elie Saab tasarımı elbisesi,kusursuz makyajı ve saçlarıyla çok asil ve zarif görünüyor.

Doutzen Kroes beyaz üzerine boncuk işlemeli versace elbisesi ile çok şık.Elbisenin özellikle sırt dekoltesi çok şık,saçları ve makyajı ise elbisesi için mükemmel.

Rose McGowan AmFAR Galasına Atelier Versace kuyruklu elbisesi ile katılmış .Elbisenin modeli çok güzel saçları ve makyajı güzel,ruj rengi ise harika olmuş.

Karolina Kurkova Pulu Cavalli elbisesi ile çok şık olmuş Doğal saçları ve zarif makyajı ile geceye yakıştı.

Irina Shayk   Roberto Cavalli tasarımı elbisesi ile çok zarif görünüyor.Büyük yeşil küpeleri ile gözlerini ortaya çıkaran  modelin saçları ve makyajı ise  kıyafetini tamamlamış.

Heidi Klum hem Paperpoy galasında hem de AmFAR galasına katılmış ve her ikisinde de Marchesa tasarımı elbise giydi.Mükemmel vücuduna uyan transparan kıyafetini AmFAR galasında giyerken,Paperboy galasında ise süper bir elbise ,saç ve makyajla harika görünüyor.

Berenice Bejo  Giambattista Valli Couture tasarımı kırmızılı elbisesi ile günün şıkları arsında diyebiliriz.

Kate Upton  Louis Vuitton tasarımı elbisesi ile çok farklı görünüyor.Şık ,güzelve zarif olan Kate Upton ‘un saçı ve makyajı ise mükemmel.

Cannes 9. gün gerçekten hareketli ve güzel kıyafetlerin,zarif saçların ve makyajların günü olmuş.Galerideki resimlerle bunu daha iyi anlatacağım.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.