Cannes Film Festivali 2012 8. Gün Kıyafetleri

cannes film festivali 2012 8. gün kıyafetleri on the road prömiyeri

Cannes tüm hızıyla devam ederkem bende kırmızı halı resimlerini sizlerle paylaşmaya devam ediyorum .8. Günde On The Road Filminin galasında ünlülerin kırmızı halı kıyafetleri yarıştı diyebilirim.

Kristen Stewart ve Robert Peterson birlikte katılırken,Kristen Stewart Balenciaga tasarımı el işçiliğinin fazla olduğu hoş bir elbise giymişti.Yalnız saçları biraz özensiz olmuştu.Makyajı ise doğal ve şık duruyor.

Kirsten Dunst ise Christian Dior tasarımı fuşya bir elbise ile kırmızı halıdaydı.Louis Vuitton clutch çantası ile kıyafetini tamamlayan Kirsten Dunst’în kıyafetini saçını ve rengini açmıştı ama elbisedeki potluklar göze batıyor.

Kylie Minogue ilerleyen yaşına rağmen hala güzel ve şık.Dolce Gabbana tasarımı payetli elbisesi ile sade topuz daha iyi dururdu diye düşünüyorum.

Alexandra Maria Lara Elie Saab tasarımı elbisesi şık topuzu ve doğal makyajı ile adeta prenses gibi görünüyor.Etek uçları mükemmel ve tüm ayrıntılar uyumlu bir zarafet içinde.

Roxane Mesquida  kırmızı halıda iddialı bir Roberto Cavalli tasarımı elbise giyerek harika bir görüntü sergilemiş.Barok desenli elbise eski ve yeniyi birleştirmiş ve örgü saçlar ve kırmızı ruj ile hoş olmuş.

Tüm  ünlüler ve kıyafetleri için galerimize göz atın.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.