Cannes Film Festivali 2012 6.ve 7. Gün Kıyafetleri

cannes film festivali 2012 6. ve 7. gün kıyafetleri

Cannes Film Festivali sürerken filmlerin prömiyerlerinde ünlülerin giydileri kıyafetler,şıklıkları ve güzellikleri konuşulmaya devam ediyor.

6. günde Li Bing Bing derin V dekolteli petrol mavisi kıyafetiyle göz doldurdu.Omuzunda işlemeleri olan elbiseyi işlemelerle aynı renk olan Gucci clutch çantası sıkı sıkı toplanmış saçları ve harika makyajı ile tamamlamış.

7. günde ise pek çok isim Killing Them Softly filminin prömiyerine katıldı ve hepsi birbirinden şık olmuşlar.En şıklar arasında Diane Kruger ,Irana Shayk ve Karolina Kurkova olduğunu söyleyebiliriz.Diane Kruger beyaz Nina Ricci bir elbiseyle ve yanında Joshua Jackson ise Lanvin takımı ile damat ve gelin gibi görünüyorlar.Diane Kruger  Judith Leiber çanta, Prada ayakkabı ve Boucheron halkası ile beyaz elbisesi tamamlamıştı.Saçları ve makyajı ise herzamanki gibi harika.

Iraka Shayk kırmızı Roberto Cavalli elbisesi ile muhteşem görünüyor.Mücevherler ise kendi markası olan Grisogono idi.Göz alıcı yırtmacı ile tüm gözleri üzerinde topladı.

Karolina Kurkova ise Roberto Cavalli’nin 2012 sohbahar koleksiyonundan payetli ve deri askılı süper bir elbise ile kırmızı halıdaydı.Sallantılı küpeleri ,şık topuzu ,doğal makyajı ve koyu renk rujuyla mükemmel görünüyor.

Kelly Brook,6. gün kırmızı halıda gri payetli bir elbise giymişti,7. gün ise Kelly Brook, The Blonds’un 2012 ilkbahar koleksiyonundn ışıl ışıl renkli taşlarla işli bir elbise giymiş.

Tüm resimler için galerimize birlikte göz atalım.


Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.