Cannes Film Festivali 2012 4. ve 5. Gün Kıyafetleri

barbara palvin-cannes

Cannes 65. Film Festivali tüm hızıyla devam ediyor.4.  gün Lawless film festivalinin gösterimi vardı ve 5. gün ise Amour film festivalinin galasında ünlüler boy gösterdi.Sadece kırmızı halı değil gün içinde ya da partilerde de ünlüler şıklık yarışı içindeydiler.

4. ve 5. gün favorilerim arasında genç model Barbara Palvin Valentino tuvaleti ile ışıldıyordu. Sırt dekolteli tuvaleti,bebeksi yüzü,hoş makyajı ve saçı ile harika görünüyor.

Diane Kruger bu yıl Cannes Film Festivaline damgasını vurdu diyebilirim.Amour Filminin galasında Vivienne Westwood elbisesi ile adeta ışık saçıyor.Jimmy Choo clutch çantası ise elbiseyle mükemmel uyumlu.Makyajı hoş ve saçları bence kıyafetiyle şık duruyor.

Cheryl Cole   Stéphane Rolland bayaz etek kısımları kırmızı olan elbisesiyle dikkat çekiyor.Yalnız eteğinin uçları kırmızı halıda kayboluyor.Grisogono mücevherleri ise dikkat çekici.

Erin Wasson sezonun trendi olan önü kısa arkası uzun Antonio Berardi beyaz kırmızı elbisesi ile hoş görünüyor.Takı ve ayakkabıları ise sade.

Jessica Chastain Altın işlemeli Gucci elbisesi ile harika görünüyor.Uçuş uçuş şifon elbisesi ve Chopard marka elmas küpeleri doğal saçları ve makyajıyla çok güzel ve şık görünüyor.Ruj rengi ise harika.Jessica Chastain Lawless Filminin basın toplatısında  Herve Leger bir elbise ve Giuseppe Zanotti ayakkabıları ile oldukça sade bir şıklık sergiliyor ve güzelliğini ön plana çıkarıyor.

Diğer ünlüler ya da ünlülerin tüm halleri için galerimize bakmanız yaterli.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.