Cannes Film Festivali 2012 11. ve 12. Gün Kıyafetleri

cannes film festivali 2012 11.ve 12. gün kıyafetleri

Cannes Film Festivali ödüllerin verilmesiyle ve büyük heyecanlar yaşanarak sona erdi.11. gün Mud filminin galası vardı ve 12. gün kapanış seromonisi için ünlüler kırmızı halıdaydı.Açılış kadar gösterişli olan kapanışta da ünlüler görülmeye değerdi.

Reese Witherspoon, 11. gün  Mud filminin galasına Swarovski taşlarla süslenmiş, ipek bir Atelier Versace ile gelmiş. Elbise  gayet güzel bir hamile elbisesi. Göğsünün altından çekilmiş şerit iyice büyümüş olan göbeğini ön plana çıkarmış.  Reese Witherspoon’un elbisesinin sırt dekoltesi hamile olması nedeniyle farklı durmuş ama yine de  Sırtındaki v dekolte ve askılar elbisenin önü gibi güzel.Elbisenin rengi kendisini açmış,saçları ve makyajı ise mükemmel.

Camila Alves  Marchesa elbise giymeyi tercih etmiş.Elbisenin üstü çok güzel altı ise tüller ve kuyruk olunca biraz abartılı olmuş.Camila Alves’in dalgalı saçları ve esmer teni ve göz alıcı mücevherlerini ise çok  beğendim.

Diane Kruger bu yıl Cannes’e damgasını vurdu diyebilirim. Diane  kraliyete yakışır bir elbise giymiş kapanış gecesinde. Christian Dior’un İlkbahar Couture koleksiyonundan beyaz ve gri ağırlıklı bu elbise Diane Kruger’e inanılmaz yakışmış. İncecik beli bu kabarık etekle daha da ortaya çıkmış. Gerçekten buram buram nostalji kokuları geliyor kırmızı halıdan. Diane öyle bir kadın ki kıyafetinden çantasına, makyajından saçına kadar hep en iyisini seçiyor. Doğl makyajını ve  basitçe toplanmış  at kuyruğu saç modelini  de elbiseye çok yakıştırdım. Diane Kruger asil  ve şık görüntüsüyle yine bir numara oldu.

Melanie Doutey, kazayağı desenli, uzun kollu, derin bacak ve göğüs yırtmaçlı güzel bir Emilio Pucci giymiş. Belindeki kemerin de elbiseyle olan uyumu süper. Melanie Doutey, ayakkabı olarak Sergio Rossi giymeyi tercih etmiş. Doğal saçı ve makyajı ile bence Melanie Doutey oldukça güzel görünüyor. Kırmızı halıda hem güzel hem de bir o kadar karizmatik duruyor.

Kylie Minogue Roberto Cavalli giymiş. Elbise Kylie Minogue’a çok yakışmış ve zarif duruyor. Kylie Minouge’da en çok bayıldığım  şey o mükemmel kolyesi. Çok asil, çok güzel. Saçı ve makyajına ise hoş olmuş.

Andie MacDowell, Cannes Film Festivali’ne kızı Sarah Margaret Qualley ile gelmiş. Kızı hık demiş Andie’nin burnundan düşmüş. Andie MacDowell’ın elbisesi . Giorgio Armani’den beyaz, straplez bir parça seçmiş. Elbise çok net, çok risksiz.  Ama küpesi ve bilekliği üzerine saatlerce konuşulabilir. Işıl ışıl. Sarah’ya gelince üstü payetli altı uçuş uçuş tüllü bir Elie Saab giyimş. Tam yaşına uygun bir elbise olmuş. Anne kızın saçlarını da beğendim .

Sonam Kapoor Alexander McQueen’in Pre-Fall 2012 koleksiyonundan bir parça seçmiş. Elbisenin havası çok gizemli, çok karanlık. İşte bu elbise tam kırmızı halı elbisesi. Özenle hazrılanmış, eşi benzeri olmayan. Sonam Kapoor’un saçları da hem siyah hem de dağınık olunca ortaya daha da kapalı bir görüntü çıkmış.

 Ünlülerin kıyafetleri için galerimize göz atalım.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.