Cannes 65. Film Festivali Kıyafetleri

Diane Kruger-cannes 65. film festivali

Cannes Film Festivali tüm hızıyla sürüyor.Kırmızı halı dışında ünlüler gündüz kıyafetleri ile de dikkatleri çekiyorlar.Diane Kruger,Eva Longoria ve Fan Bing  Bing festivalin gece ,gündüz ve kırmızı halıda en çok dikkat çeken ünlüleri.

Diane Kruger’in  Giambattista Valli tasarımı  mint yeşili elbisesi uçuş uçuş modeli ile kırmızı halıya çok yakışmış.Ayrıca Diane Kruger’in basın toplantısında ki ipli kıyafeti ve ayakkabıları da çok şık olmuş.

Eva Longoria’nın  kuyruklu Marchesa tasarımı pudra rengi kırmızı halı kıyafeti ile muhteşem görünüyor.Saçları ve makyajı ise çok yakışmış.Gündüz ise giydiği deri şort ile dantel bluz çok şık olmuş.Diğer kıyafetleri de mükemmel.

Fan Bing  Bingise Rlie Saab tasarımı elbiseleriyle göz kamaştırıyor.Ölçülü makyajı ve güzdüz şıklığı ise mükemmel .Ayrıca kırmızı halıda açılışta Christopher tasarımı etnik desenli kıyafet ve Elie Saab Clutch çantası ile çok şık.

Diğer ünlülerin kıyafetleri ve görüntüleri için galerimize göz atın,sizlerde şıklığınızı ünlülerden ilham alarak tamamlamak isterseniz işte  ünlülerin1. ve 2. gün gündüz,gece ya da kırmızı halı şıklıkları:

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.