Çalıkuşu Feride Kıyafetleri


Çalıkuşu dizisi kıyafet modelleri, Çalıkuşu dizisi Feride elbiseleri, Çalıkuşu dizisi Feride’nin pembe elbisesi ve şemsiyesi, Feride kıyafetleri,  Çalıkuşu Feride Elbiseleri…

Çalıkuşu Feride Kıyafet modelleri

Çalıkuşu Feride Kıyafet modelleri

Reşat  Nuri Güntekin‘in aynı adlı eserinden televizyona uyarlanan Çalıkuşu dizisi izleyenlerin büyük beğenisini kazanıyor. Başrollerini Fahriye Evcen ( Feride ) ve Burak Özçivit ( Kamran ya da Kamuran ) paylaşıyorlar ve birlikte çok güzel bir uyum yakalayan ikili izleyenlerden tam not aldılar.

Çalıkuşu dizisinin konusu ve oyuncuları kadar ilgi çeken ve sosyal medya da ses getiren bir diğer konusu ise kıyafetleri oldu.Özellikle Feride’nin kıyafetleri  çok beğenildi. Feride’nin kıyafet modelleri özellikle genç kızlar tarafından beğenildi ve etek ve gömleklerinden daha şimdiden giymek isteyen genç hanımlar artmaya başladı.

Osmanlı’nın son dönemlerini yansıtan dizide Feride’nin 1. bölüm giydiği pembe elbise ve elbise ile uyumlu pembe şemsiyesi  en çok beğenilen kıyafetler arasında yer alıyor. Şemsiye ise tüm hanımların kullanmak isteyecekleri bir aksesuar oldu.Ayrıca Feride’nin okulda iken yaptığı doğal örgülü saçları ise beğenilen bir diğer konu oldu.

Çalıkuşu dizisinde Feride’nin kahve yaparken ve ikram ederken giydiği kareli eteği ise genç hanımların sahip olmak istediği türden şıklığı ile beğenileri topladı.Bir de misafirler geldiğinde giydiği annesinin elbisesi ile mor elbise de beğenilen diğer kıyafetler arasında yer aldı.

Sizlerde Çalıkuşu dizisi Feride kıyafetlerini beğendiyseniz sizin için Feride’nin en güzel kıyafetlerini galerimizde topladım. Feride’nin kıyafet modellerini yakından incelemek için galerimizi ziyaret etmelisiniz.

Çalıkuşu Feride Kıyafetleri Foto Galeri:

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.