Burnu Açık Ayakkabı Modelleri


Açık burunlu ayakkabı modeli

Açık burunlu ayakkabı modeli

Sevgili hanımlar değişik modellerde ayakkabılar arasında sezonda en çok dikkat çeken ve trend olan modeller arasında yer alan burnu açık ayakkabı modelleri hanımların gönlünde taht kuracaklardır.Değişik renklerde ve modellerde tasarlanan burnu açık ayakkabı modellerini sizlerle yazımızda buluşturuyorum.

Pudra pembesi platformlu ayakkabı modeli, yarı parlak deriden tasarlanmış ,platformlu bir ayakkabı modeli ve ayakkabının taban kısmı ise kırmızı  Üzerinde ise ince dore bantlar olan ayakkabı  modeli oldukça şık görünüyor.

Fuşya ayakkabı modelinin, üzerindeki  şirin bir fiyonk detayı bulunuyor ve abiye şıklığınızı tamamlamak için kullanabilirsiniz.

Badgley Mischka tasarımı olan pudra pembesi ayakkabı modeli platformsuz olarak tasarlanmış ve modelin üzerinde şık gül detayları bulunuyor.  Bu ayakkabı modeli oldukça zarif ve şık görünüyor.

Burnu açık ayakkabılarda ;renkli ayakkabı modelleri ve rugan modeller öne çıkarken , pastel rengi ayakkabılarda  vitrinleri süslüyor. Ayrıca fiyonk, taş, çiçek gibi çeşit çeşit aksesuarlarla tamamlanan ayakkabı modeller ayaklarınızda çok şık duracak.

2013 Burnu Açık Ayakkabı Modelleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.