Bugün Ne Giysem Özge Ulusoy


Özge Ulusoy kıyafet kombinleri

Özge Ulusoy kıyafet kombinleri

Bugün Ne Giysem yarışma programının jüri üyelerinden olan Özge Ulusoy son dönemlerde yıldızı gitgide daha çok parlayan ve pek çok kişinin beğenerek takip ettiği biri olarak karşımıza çıkıyor.

Özge Ulusoy Bugün Ne Giysem 3. sezona değişen saç rengi ile katılarak daha çok beğenileri topluyor.Saç renginin yanında başarılı makyajı ve kıyafet kombinleri ile de ilgi ile takip ediliyor.

Bugün Ne Giysem Özge Ulusoy’un kısa kırmızı yaka kısmı detaylı elbisesi Milla By Trendyol markasından.Topuzu ve saçları ise yakışmış.

Bugün Ne Giysem programının bir başka bölümünde Özge Ulusoy’un giydiği mini  püsküllü elbisesi  ise Tuvana Büyükçınar tasarımı ve sezonun trendleri arasında yer alıyor.

Özge Ulusoy’un Bugün Ne Giysem’de  giydiği bir diğer kıyafet ise dantel detaylı siyah elbise ise   Özgür Masur tasarımı.Elbisesini zarif stiletto ayakkabılarla tamamlamış.

Bugün Ne Giysem ‘de Özge Ulusoy’un Giydiği siyah önden yırtmaçlı elbisenin tasarımı ise Nihan Peker’e ait.Elbisesini siyah uzun çizmeler ile tamamlayan Özge çok şık görünüyor.

Özge Ulusoy’un giydiği bir diğer elbise ise bej tonlarında uzun ve üzeri taşlarla işli siyah detayları olan Atıl Kutoğlu tasarımı. Özge Ulusoy’ un Bugün Ne Giysem 3. sezon da giydiği kıyafetleri merak ediyorsanız galerimize göz atmalısınız.

Özge Ulusoy Bugün Ne Giysem 3. Sezon Kıyafetleri :

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.