Bugün Ne Giysem Gala 2012


İlgi ve beğeniyle izlenen  ikinci yılını tamamlayan yarışma programı Bugün Ne Giysem bu yıln en şık giyinen kadınını yine SMS ile belirledi.18 finalist katıldığı galada yarışmanın galibi belli oldu. SMs ile belirlenen yarışmanın birincisi jüri üyelerinin de beğendiği herkesin takdirini kazanan 81 yaşında olan Rana Özmutlu oldu.En şık giyinen kadın olarak ikinciliği maskeli olarak yarışmaya katılan Duygu Bak alırken,üçüncülüğü ise türbanlı olarak yarışmaya katılan Ayşe Doğan aldı.

Bugün Ne giysem gala gecesinde Bengü şarkıları ve güzelliği ile geceye damgasını vurdu.Bengü’nün tüm sahne kostümlerini Hakan Akkaya tasarlamıştı.

Gecede jüri üyeleri Erol Albayrak,Feryal Gülman,Canan Yaka,İvana Sert,Hakan Akkaya,Uğurkan Erez,Özge Ulusoy, Emel Acar  ve Güneri Civaoğlu yarışmacıların kıyafetleri ile ilgili yorumlarda bulundular.

Bugün Ne Giysem yarışmasının  gala gecesinin sunuculuğunu ise güzel manken Çağla Şikel yaptı.Çağla Şikel zerafeti,güzelliği ve şıklığı ile geceye damgasını vurdu.Hakan Akkaya defilesinde podyuma da çıkan Çağla Şikel ‘in kıyafetlerini ise Erol Albayrak, Dilek Hanif ve Tuvana Büyükçınar tasarlamıştı.

 

Bugün Ne Giysem Gala Gecesi

Bugün Ne Giysem Gala Gecesi

 

Bugün Ne giysem gala gecesinde İvana Sert,Erol Albayrak ve Hakan Akkaya defileleri de izleyenlerin beğenisini kazandı.Şık koleksiyonları podyuımda ünlü mankenler taşıdılar.

Bugün Ne Giysem galasında yarışmacılar adeta birer manken gibi kıyafetlerini podyumda taşıdılar ve şıklıkları ile gözleri kamaştırdılar. Çok zarif ve güzel olan kıyafetler izleyenlere zevkli anlar yaşattılar.

Sizlerle Bugün Ne Giysem gala gecesi resimlerini paylaşıyorum.Gecenin en güzel ve en şık resimleri ve en merak edilen görüntülerini galerimizden görebilirsiniz.

Jüri üyelerinin Cumhuriyet Kadını olarak nitelendirdikleri 81 yaşında ki Rana Özmutlu 100 bin  tl ödülün sahibi oldu.Tüm yarışma boyunca podyuma yüzünde maske ile çıkanDuygu Bak ise gizemli yarışmacı olarak podyuma geldi ve maskesini çıkarttı ve yarışmada ikinciliği aldı.Üçüncülüğü ise türbanlı olarak yarışmaya katılan ve baş örtüsünü modern  ve şık bir görünüm ile podyuma taşıyan Ayşe Doğan aldı.

2012′in En Şık 1. Kadını : Rana Özmutlu

2012′in En Şık 2. Kadını  : Duygu Bak

2012′in En Şık 3. Kadını  : Ayşe Doğan

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.