Bugün Ne Giysem Çağla Şikel


Çağla Şikel elbiseleri

Çağla Şikel elbiseleri

Bugün Ne Giysem yarışmasının Jüri üyelerinden Çağla Şikel Altuğ gerek kıyafetleri, gerek saç modeli ve saç rengi  gerekse de makyajı ile çok beğeniliyor ve bayanlar tarafından ilgi ile takip ediliyor.

Bugün Ne giysem programında çağla Şikel her gün giydiği farklı kıyafetleri ve kıyafetlerini kombinlediği aksesuarları, ayakkabıları,, saç modeli ve makyajı ile özellikle hanımlar tarafından ilgi ile takip edilmeye ve stilinden yararlanılmaya devam edecektir.

Çağla Şikel’in 3 sezonun ilk bölümünde giydiği saks mavisi siyah işlemeli  elbise’nin tasarımı ünlü modacımız Dilek Hanif imzasını taşıyor.

Çağla Şikel’in giydiği bir diğer merak edilen elbise ise pudra rengi olan elbisesi ise Museum Of Fine Clothing .Çağla Şikel’in giydiği bir diğer elbise ise siyah uzun ve transparan detaylı elbise ise Tuvana Büyükçınar imzalı.

Çağla Şikel’in Bugün Ne Giysem 3. sezon da giydiği birbirinden şık ve güzel elbiseleri sizlerle galerimizde paylaşıyorum.Sizler bu resimlere bakarak Çağla Şikel kombinlerinden faydalanabilirsiniz.

 Bugün Ne Giysem Çağla Şikel Altuğ:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.