Bu Tarz Benim Kıyafetleri


Butarzbenim kıyafetler

Bu Tarz Benim kıyafetler

Bu Tarz Benim moda yarışması yarışmacıların şık kombinleri ile sürerken her geçen gün yarışmanın heyecanı artıyor.Bu Tarz Benim yarışması moda ve giyim konusunda yarışmacıların neyi nasıl kombinlediği ve nasıl kombin yapmaları gerektiği ile ilgili konular hakkaında izleyicisine ipuçları veriyor. Bizlerde sizlerin ben nasıl kombinler yapmalıyım sorusuna yardımcı olmak amacıyla Bu Tazr Benim yarışmasının elbise modellerini galerimizde topladık. Özellikle 7. haftanın eleme gecesi konsepti olan Kırmızı halı konsept kıyafetlerini sizlerle buluşturuyorum.

Bu Tarz Benim 7. hafta eleme gecesi konsepti olan kırmızı halı konsepti için jüri üyesi Ivana Sert siyah ,straplez ,kabarık ve bel kısmında işleme detayı bulunan bir elbise giydi. Bu muhteşem elbise Ertan Kayıtken tasarımı. IvanaSert elbisesini zarif bir prenses topuz ile tamamladı.Konuk jüri üyesi olan Demet Akalın ise payetli pembe yeşil detayları bulunan mini bir elbisesini bombeli topuz saç modeli ile tamamladı.Jüri üyelerinden Nur Yerlitaş ise fuşya pembe ,siyah dantel detaylı kıyafeti ile tarzından ödün vermedi. Daimi jüri üyelerinden Kemal Doğulu ise gri yelek ile tamamladığı takımı ile her zaman ki gibi şıktı. Eleme gecelerinin jürisi olan Uğurtan Erez ise beyaz pantolon,siyah gömlek ve siyah beyaz yelek ile şık bir kombin yaptı.

Bu Tarz Benim yarışmacıları arasında özellikle Tuğçe Ergişi’nin sırt dekolteli beyaz elbisesi,beyaz ayakkabısı ve taşlı çantası ile yaptığı kombin çok beğenildi. Elenen yarışmacı ise Roza Sake Hovhaninisyan oldu. Roza püsküllü leopar detaylı farklı elbisesi ile olumsuz puan alarak yarışmaya veda etti.Sizlerde kombinlerinizde fikir edinmek istiyorsanız galerimizi ziyaret ederek Bu Tarz Benim  kıyafetlerinde kim neyi neyle kombinlemiş inceleyebilirsiniz.

Bu Tarz Benim Elbiseleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.