Bu Tarz Benim 10. Hafta Eleme Gecesi Kıyafetleri


Bu Tarz Benim 10. hafta eleme gecesi elbiseleri

Bu Tarz Benim 10. hafta eleme gecesi elbiseleri

Bu Tarz Benim 10.hafta eleme gecesi konsepti kostüm partisi idi. Yarışmacılar birbirinden farklı kostümler ile gecede yarışırken, jüri üyesi İvana Sert  yarışma öncesi şahane bir şov sundu ve yarışma için sarı bir elbise giyerek geceye damgasını vurdu.Yarışmanın sunucusu Öykü Serter ise pudra pembe siyah dantel detaylı elbisesi ile çok şıktı. Yarışmanın jürisi olan Nur Yerlitaş ise stili ile çok şıktı.

10. hafta Bu Tarz Benim eleme gecesinin sonunda Aycan Nurcan Şencan kardeşler ile Tuğçe Erkişi ‘nin isimleri jüriye sunuldu ve jüri üyeleri 2-2 olarak isimleri verince konuk jüri üyesi Fatih Ürek Tuğçe Erkişi’nin adını verdi ve Tuğçe gözyaşlarına boğuldu.

Bu Tarz Benim yarışması 10. hafta eleme gecesi kıyafetleri yani kostüm partisi kıyafetlerini sizlerde tekrar görmek ve yakından incelemek istiyorsanız sizler için resimleri bir araya topladım.

10. Hafta Bu Tarz Benim Eleme Gecesi Kıyafetleri:

10.hafta bu tarz benim elbiselerBu tarz Benim 10. hafta eleme gecesi İvana Sert sarı elbiseBu tarz Benim 10. hafta eleme gecesi Nur YerlitaşBu tarz Benim 10. hafta eleme gecesi Öykü SerterBu tarz Benim 10. hafta eleme gecesi Gizem GülerBu tarz Benim 10. hafta eleme gecesi Ayşegül Doğan Bu tarz Benim 10. hafta eleme gecesi Özlem Özden Bu tarz Benim 10. hafta eleme gecesi Ayşenur Balcı Bu tarz Benim 10. hafta eleme gecesi Tuğçe Erkişi Bu tarz Benim 10. hafta eleme gecesi ezgi Baylar,Özlem Özden,Gizem Güler Bu tarz Benim 10. hafta eleme gecesi Aycan Nurcan Şencan kardeşler Bu tarz Benim 10. hafta eleme gecesi Ezgi Baylar Bu tarz Benim 10. hafta eleme gecesi İvana Sert

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.