Boyundan Bağlı Abiye Elbiseler


Abiye elbiseler bayanlar için özel günlerin ,gecelerin ve zamanların en önemli kıyafetleri arasında yer alırlar.Şık bir abiye elbise ile girdikleri ortamda fark oluşturmak isteyen kadınlar değişik modellerde abiye elbiseleri tercih ederler.

Sezonun trend modelleri arasında yer alan boyundan bağlı abiye elbiseler değişik modelleri ve çarpıcı renkleri ile bayanların istediği etkiyi kolaylıkla elde etmelerini sağlıyorlar.

 

Boyundan bağlı abiye elbise 2013

Boyundan bağlı abiye elbise 2013

 

Boyundan bağlı abiye elbiseler genellikle sırt dekoltesi olan kısa ya da uzun abiye elbiseler olarak dikkatleri çekiyorlar.Boyundan bağlı abiye elbiselerde işlemeler,taşlar,saten kumaşlar,şifon kumaşlar ve farklı detaylar dikkatleri çekiyor.

Abiye elbiselerde modacılar tarafından sıklıkla tercih edilen boyundan bağlı olan modellerde sarı,  mavi, kırmızı, pembe, beyaz, siyah ,turuncu ve desenli renkler kullanılmış.

Sezonun en şık ,en güzel ve en etkileyeci boyundan bağlı abiye elbise modellerini sizlerle galerimizde paylaşıyorum.Sizler bu modellere bakarak boyundan bağlı abiyelerle ilgili fikir belirtebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.