Bir Deniz Hikayesi 2. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Bir Deniz Hikayesi 2. bölüm kıyafetleri

Bir Deniz Hikayesi 2. bölüm kıyafetleri

Erler Film’in yapımcılığını yaptığı Bir Deniz Hikayesi dizisinin yönetmen koltuğunda Aydın Bulur oturuyor ve senaryosunu ise Aylin Süer kaleme alıyor. Küçük oyunculardan Emir Berke Zincidi (Deniz)’nin başrollerinde yer aldığı dizinin diğer başrol oyuncuları ise Begüm Birgören(Zeynep), Emre Kızılırmak(Hakan) ,Ozan Çobanoğlu (Ahmet) ve Başak Parlak (Reyhan) .

 

Bir Deniz Hikayesi dizisi oynadığı ilk 2 bölümü ile beğenileri toplarken dizi kıyafetleri de dizi modası takipçilerinin dikkatinden kaçmadı ve beğenileri topladı. Özellikle Begüm Birgören/Zeynep kıyafetleri çok beğenilen dizi kıyafetleri arasında yer almaya başladı bile. Tasarımcılardan giyinen başarılı bir iş kadını olan Zeynep kıyafetleri ile 2. bölümde çok beğenildi. Özellikle etek bluz kombinleri ile dikkatleri çekti.

 

Bir Deniz Hikayesi 2. bölüm kıyafetleri arasında yer alan Reyhan kıyafetleri arasında Reyhan kot elbise ve mini kot şort ve beyaz bluz kombini yer aldı. Reyhan kıyafetlerini şık ve zarif takılarla kombinledi.Dizi kıyafetleri arasında şimdiden beğenilen ve dikkat çeken bir diğer isim ise Sude oluyor. Sude elbisesi ile çok hoş görünüyor. Bir Deniz Hikayesi 2. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili detaylar galerimizde.

Bir Deniz Hikayesi 2. Bölüm Kıyafetleri ve Markaları:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.