Bir Deniz Hikayesi 1. Bölüm Kıyafetleri

Bir Deniz Hikayesi 1. bölüm dizi kıyafetleri

Bir Deniz Hikayesi 1. bölüm dizi kıyafetleri

Başrollerini  Emir Berke Zincidi(Deniz), Begüm Birgören(Zeynep), Emre Kızılırmak(Hakan) ,ozan Çobanoğlu (Ahmet) ve Başak Parlak (Reyhan) ‘ın oynadığı Bir Deniz Hikayesi dizisi izleyicisi ile Kanal D ekranlarında Salı akşamları buluşmaya devam ediyor.

 

Bir Deniz Hikayesi kıyafetleri de izleyicinin ilgisini çekerek merak ile takip edilmeye başladı.Bir Deniz Hikayesi dizisinde giyilen kıyafetler, kıyafetlerin markaları ve dizi sponsorları yazımızda sizlerle buluşarak sizlere beğendiğiniz kıyafetlerle ilgili detaylar verecek.

 

Bir Deniz Hikayesi 1. bölüm kıyafetleri arasında Reyhan’ın nişan elbisesi ve Hakan ‘ın takımı çok beğenilirken; Reyhan’ın beyaz elbisesi de özellikle sezon için çok şık bir tercih. Reyhan’ın rahat ve şık kıyafetleri dizi izleyicisinden tam not alırken Hakan gömlek modelleri de çok beğenildi.

 

Bir Deniz Hikayesi dizi kıyafetleri arasında yer alan Zeynep kıyafetleri şık modelleri ile aranan dizi kıyafetleri arasında yer aldı.Zeynep elbise modelleri kadar mayo modelleri ile de dikkatleri çekti. Zeynep kimono modeli ve mayo modelleri markaları ile birlikte galerimizde.

 

Bir Deniz hikayesi dizisinin asıl kahramanı Deniz kıyafetleri arasında tişört modelleri çok beğenildi ve markaları yakın takibe alındı. Sizlerde Bir Deniz Hikayesi 1. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili detayları merak ediyorsanız galerimizi ziyaret etmelisiniz.

Bir Deniz Hikayesi İlk Bölüm Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.