Bindallı Modelleri 2015


2015 bindallı modeli

2015 bindallı modeli

Kına gecesi dendiğinde ilk akla gelen rengin kırmızı olması ve kabarık kına kıyafetleri  artık biraz eski zamanlarda kaldı ki bunun yerini rengarenk ve birbirinden şık bindallı modellerine bıraktı.Bindallı son dönemlerde kına gecelerinin vazgeçilmez kına kıyafetleri arasında ilk sırada yer alıyor. Önceleri kınalık kıyafetten sonra giyilen bindallı şimdilerde yerini kınanın başından sonuna kadar giyilen şık modellere bıraktı.

 

Sezonda bindallı modelleri daha çok kabarık etekli ve işlemeli modellerden oluşuyor. Pantolonlu bindallı modelleri de tercih edilmekle beraber A kesim ya da prenses etek bindallı modelleri sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer alıyor.Bindallı giyen gelinlerimiz bindallılarını aynı renk duvak ve saç aksesuarları ile tamamlıyor.

 

Bindallı renkleri arasında kırmızı sarı, boro sarı, bordo beyaz , pembe , lacivert beyaz, yeşil siyah, mor, mavi, yeşil lacivert uyumu sıklıkla kullanılıyor. İç elbise ve kaftanın  uyumu şıklığınızı arttırırken dilediğiniz renkleri bir arada kullanma imkanı da veriyor.Sezonun en güzel bindallı örneklerini merak ediyorsanız galerimizde bulunan resimleri beraberce incelemeye ne dersiniz?

Bindallı Örnekleri:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.