Beyza Şekerci Gelinliği


Beyza Şekerci gelinlik ve duvak

Beyza Şekerci gelinlik ve duvak

İntikam dizisi setinde başlayan Engin Hepileri ve Beyza şekerci aşkında nihayet mutlu sona erildi. Çift önceki akşam Sait Halim paşa Yalısı’nda yapılan düğün ile evlendileer. Mutlulukları yüzlerinden okunan çift muhteşem görünüyorlar. Çift’in düğünü pek çok ünlü ismi bir araya getirdi.

Engin Hepileri ve Beyza Şekerci nikahında şahitler olarak da ünlü isimler yer aldı.Engin Hepileri’nin nikah şahidi Okan Yalabık olurken Beyza Şekerci’nin nikah şahidi Gaye Sökmen oldu.

Beyza Şekerci gelinliği ise prenses etek, gövdesi tamamen transparan tül üzerine taş işlemeli,tül askılıve bele oturan bir modeldi. Beyza Şekerci gelinliğini sade topuz,uzun duvak, naturel makyaj ve beyaz gelinçiçeği ile tamamladı.

Engin Hepileri damatlığı ise gri rengi ve beyaz gömleği ile çok şık görünüyordu.Engin Hepileri damatlığını yakasına taktığı küçük çiçek buketi ile tamamladı.

300 davetlinin olduğu düğünde pek çok ünlü isimde konuk olarak yer aldı. Konuklar arasında Bergüzar Korel-Halit Ergenç, Kenan Doğulu-Beren Saat, Ceyda Düvenci, Bülent Şakrak, Demet Evgar, Burak Sağyaşar, Neslişah Alkoçlar-Engin Altan Düzyatan, Özge Özberk, Özlem Yılmaz ve Hande Doğandemir’in de arasında bulunduğu çok sayıda ünlü vardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.