Bennu Yıldırımlar Gönül İşleri Kıyafetleri


Gönül İşleri Bennu Yıldırımlar Servet

Gönül İşleri Bennu Yıldırımlar Servet

Gönül İşleri dizisinde üç kızkardeşin en büyüğünü canlandıran Bennu Yıldırımlar kardeşlerini büyütmüş,onlar için çabalamış düğün organizasyonları yapan bir şirkette çalışırken evliliği ve işleri altüst olunca kızkardeşleriyle beraber  kendi dükkanlarını açmaya karar verir.Gönül İşleri dizisinde Servet karekterini oynayan Bennu Yıldırımlar’ın kıyafetleri de çok beğeniliyor.

Gönül İşleri Bennu Yıldırımlar kıyafetleri şık ve elegan tazrı ile orta yaş hanımlarının beğenisini kazanıyor. Şık gömlek ve bluzları şahane bir şekilde pantolonlarla kombinleyen Servet ,değişik model elbiseleri ile de şık ve zarif görünüyor.

Gönül İşleri Servet kıyafetlerini sizlerde beğeniyorsanız yakından takip etmek için bizi takip etmelisiniz. Bennu Yıldırımlar Servet kıyafetleri ve markaları sizlerle yazımızda buluşuyor.

Servet Kıyafetleri ve Markaları:

Gönül İşleri Bennu Yıldırımlar/Servet siyah elbisesi Boz Sisters.

Gönül İşleri Bennu Yıldırımlar/Servet beyaz/ekru bluzu Ju İstanbul.

Gönül İşleri Bennu Yıldırımlar/Servet bebe mavisi bluzu Ju İstanbul.

Gönül İşleri Bennu Yıldırımlar/Servet beyaz bluzu Zara.

Gönül İşleri Bennu Yıldırımlar/Servet siyah/lacivert yaka detaylı  elbisesi İpekyol.

Gönül İşleri Bennu Yıldırımlar/Servet yaka detaylı  beyaz bluzu Ebru Karabayır.

Gönül İşleri Bennu Yıldırımlar Kıyafetleri:

Gönül İşleri Bennu Yıldırımlar'ın sallantılı taşlı küpeleri Gönül İşleri Bennu Yıldırımlar'ın siyah/lacivert elbisesi Gönül İşleri Bennu Yıldırımlar Servet yaka detaylı beyaz bluzu Gönül İşleri Bennu Yıldırımlar Servet antrasit elbise Gönül İşleri Bennu Yıldırımlar Servet siyah abiye elbisesi ve küpeleri Gönül İşleri Bennu Yıldırımlar Servet beyaz elbise Gönül İşleri Bennu Yıldırımlar Servet siyah elbisesi ve küpeleri Gönül İşleri 2. bölüm Servet'in beyaz bluzu,siyah pantolonu Gönül İşleri 2. bölüm Servet'in siyah bluzu ve gri ceketi Gönül İşleri 2. bölüm Servet'in kahverengi ceketi Gönül İşleri 2. bölüm Servet'in ekru bluzu Gönül İşleri 2. bölüm Servet'in beyaz bluzu,siyah pantolonu ve açık mavi ceketi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.