Benim Hala Umudum Var Nişan Elbiseleri

Benim Hala Umudum Var Nişan Kıyafetleri

Benim Hala Umudum Var Nişan Kıyafetleri

Perşembe akşamları Star TV ekranlarına gelen Benim Hala Umudum Var dizisinin 15. bölümünde Umut ile Ozan’nın nişan törenleri vardı ve nişan töreninde Umut’un giydiği nişan elbisesi ve davetlilerin nişan için giydikleri elbiseler izleyiciler tarafından oldukça çok beğenildi. Birbirinden şık nişan kıyafetlerini şık saç modelleri ve makyajlarla tamamlayan davetliler şıklıkları ile göz kamaştırdılar.

Gizem Karaca‘nın başrollerini paylaştığı Benim Hala Umudum Var dizisinde Umut ve Ozan’ın nişanında Asude saks mavisi kapri  kol  ve kollarda dekoltesi olan  mini bir elbise giymişti.

Nişan töreninde hale ise gece mavisi  spagetti askılı göğüs dekolteli diz hizasında bir elbise giymişti ve elbisenin bel bölümü taşlarla kemer şeklinde bele oturmuştu ve oldukça şık duruyordu.hale saç modeli olarak dalgalı yarısı toplanmış doğal bir modeli tercih ederek seçimini doğal şıklıktan yana kullanmıştı.

Asude’nin asistanı beril ise nişan için sarı renk kısa etek uçlarında tül detayı bulunan ışıltılı bir model seçmişti. Elbisesini pembe renk stilettolar ve siyah clutch ile tamamlamıştı.

Umut’un üvey kız kardeşleri Selda ve Yelda da oldukça şık seçimleri ile göz kamaştırdılar. Selda geceye yeşil mini sıfır kol ve yaka kısmı taş detaylı bir elbise ile katılırken, Yelda ise pudra rengi kalın askılı ve göğüs dekolteli bele oturan bir elbise idi. hem Selda hem Yelda saç modellerini hemen hemen aynı şekilde yapmışlardı. dalgalı saçlarının bir kısmını tepeden toplamışlardı.

Umut’un annesi Zeliha hanım nişan için yaşına uygun bir kıyafet tercih etmişti. Elbisesi lacivert renk yarım kollu, dantel detaylı  ve göğüs kısmında broşu olan oldukça hoş bir modeldi ve kendisine çok yakışmıştı. Topuz saçları ve makyajı ise yaşına uygun olan şekilde gayet ölçülüydü.

Benim Hala Umudum Var dizisinde umut ile Ozan’ın nişan törenlerinde giyilen elbise modellerini ve nişan ile ilgili diğer tüm detayları galerimizdeki resimlerden görebilirsiniz.

Benim Hala Umudum Var Nişan Elbiseleri Görselleri:

 

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.