Bayan Hırka Modelleri


Bayan uzun kollu hırka modeli

Havalar soğumaya başlamadan içimizi ısıtacak olan hırkalar vitrinlerdeki yerlerini lamaya başladı.Değişik modellerde bayan hırka modelleri ile biz bayanlar hem ısınacak hem de şıklığımızı tamamlayacağız.

Sezonda örgü yine trendler arasında yer alıyor.Örgüden bizler zaten vazgeçemeyiz,çünkü bizleri sıcak tutarken ,tenimizi yumuşacık sarar.Hırkalarda da örgüler oldukça fazla kullanılıyor.

Bayan hırkalar değişik modelleri ile farklı kıyafetleri tamamlarken özellikle soğuk havalarda uzun kollu hırka modellerini tercih ederiz.farklı modellerde bulunan hırkalar için de uzun hırka modelleri,kısa hırkalar,kuşaklı olan modeller,düğmeliler ve daha pek çok model bulunuyor.

Hırkalar sadece modelleri ile değil renkleri ile de gözlerimizi kamaştırıyor.Sezonun trend renkleri bulunan hırkalar içinde desenli olanlarda mevcut.Dilediğiniz gibi kombinleyebileceğiniz renklerde ve modellerde pek çok çeşit hırka bulabilirsiniz.

Sizler için sezonda en çok önem çıkan hırka modellerini galerimizde bir araya getirdim.hep  beraber göz atmaya ne dersiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.