Barrus Modası Barrus Koleksiyonları


Barrus Neslişah Yılmaz ve Nur Çağlayan

Barrus Neslişah Yılmaz ve Nur Çağlayan

Anadolu’nun en önemli el sanatı “ebru” yu modern tasarımlarla birleştiren Barrus, bir Dünya markası olma yolunda kendine üs olarak Londra’yı seçti. Barrus Londra moda haftasında büyük beğeni topladı.
Barrus‘un anlamı: Anadolu, Orta Doğu ve Uzak Doğu’da bolluk, sadakat, kısmeti simgeleyen “fil” sözcüğünün Latince karşılığıdır.

Barrus hakkında daha fazla bilgi ve tüm koleksiyonları için Barrus kendi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.: www.barrus.com.tr/home

Barrus, moda ve bireysellik aşkından doğmuş bir Türk moda evidir. Latince ‘fil’ anlamına gelir. Gücü, sadakati ve şansı simgeler. Barrus markası bütün bu özellikleri temsil eder. Sizi kendine güveni yüksek, stil sahibi, gizemli ve büyüleyici güzellikte hissettiren tasarımlar sunar. Markanın fabrikasyon üretime karşı kişiye özel gece elbiseleri, kokteyl elbiseleri ve günlük takımları iki genç yetenekli tasarımcı Neslişah Yılmaz ve Nur Çağlayan‘ın işbirliği sonucunda ortaya çıkmaktadır. İkisinin de farklı karakterleri ve stilleri ilk bakışta fark edilen, basitlik ve karmaşıklık gibi zıtlıkları içinde bulunduran tasarımlar yaratmaktadır.

Barrus moda evinde çağdaş tasarımların bazılarında ebru sanatı gibi geleneksel Türk sanatı öğeleri de kullanılır. Barrus’un göz kamaştıran elbise tasarımları, Türkiye, Avrupa ve Hindistan’dan getirilen özel kumaşların titiz bir terzilikle birleştirilmesi sonucunda tamamlanır. Markanın en sok koleksiyonunu Türk moda tasarımlarının kalbinin attığı Nişantaşı’nda bulunan şık ve sıcak butiğinde bulabilirsiniz. Barrus’un ihtişamlı sadelik dünyasına adım attığınız andan itibaren, kendi eşsizliğinizin tekrar farkına varıp, gerçek zerafetinizi Barrus’un trend yatartan giysileri ile yansıtacaksınız.

Barrus Foto Galeri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.