Bambi Bot ve Çizme Modelleri


Kış aylarında bayanlar tarafından sıklıkla tercih edilen ayakkabı modelleri arasında yer alan botlar ve çizmeler şıklığımızı tamamlarken ayaklarımızı da sıcak tutuyorlar.Değişik modelleri ve renkleri ile biz bayanlar çizmeleri ve botları kullanmayı seviyoruz.

Bambi markasının sezon için ürettiği bot ve çizme modelleri bayanlar tarafından tercih edilecek rahatlığa ve şıklığa sahipler.Yeni sezon koleksiyonunda düz topuk bot ve çizmelerin yanında dolgu topuk botlar ve çizmeler ve topuklu çizmeler ve botlar bulunuyor.

 

Bambi bot modeli

Bambi bot modeli

 

Bambi markasının yeni sezon botlarında kısa botlar ve uzun bot modelleri bulunuyor.Botlarda siyah,kahve,hardal,bej,kırmızı,bordo,koyu yeşil ve vizon rengi bulunuyor.Detaylarla şıklandırılan botları dilediğiniz şekilde kombinleyebilirsiniz.

Bambi çizme modelleri ise düz modellerin yanında kürklü modelleri içeriyor.Siyah,bej ya da vizon rengi çizmeler dikkat çekiyor.Bacağı tam saran çizmelerin yanında pantolon ya da tayların üzerine giyilebilen bol çizme modelleri de bulunuyor.

Bambi markasının değişik modellerde ve farklı renklerde yeni sezon bot ve çizme modellerini galerimizden görebilirsiniz.Sezonun trendlerini yakalamak için bu botları ve çizmeleri görmelisiniz.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.