Asla Vazgeçmem 20. Bölüm Kıyafetleri


Asla Vazgeçmem 20. bölüm dizi kıyafetleri

Asla Vazgeçmem 20. bölüm dizi kıyafetleri

Asla Vazgeçmem dizisi 19. bölümde son sahnede olan tekne patlaması ile birlikte dizi izleyicisi heyecanla 20. bölümü beklemeye başladı. neyse ki Nur ve Yiğit tekneden sağ salim çıktılar , bakalım Nur patlama işin İclal’in yaptığı ispatlayabilecek mi? İclal’in Yiğit’ten sakladığı sır ortaya çıkacak mı? Tüm sorularımızın  cevabını Asla Vazgeçmem 20. bölümde öğreneceğiz  ve şimdi ise dizi kıyafetleri ile sizleri buluşturacağız.

 

Asla Vazgeçmem kıyafetleri özellikle bakımlı olmayı büyük bir doğallıkla başaran İclal kıyafetleri ile dikkat çekiyor. İclal 20. bölümde giydiği beyaz bluz, hafif kabarık etek kombini nar çiçeği tonlarında kalın bir kemer ve büyük bir kolye ile tamamlıyor.Dizide İclal kadar şık ve bakımlı olan bir diğer kadın ise Aytül Hanım oluyor. Aytül Hanım gere elbiseleri gerek ise pantolon bluz kombinleri ile beğenileri topluyor.

 

Asla Vazgeçmem 20. bölüm kıyafetleri arasında Nur sade  ama şık görünümünü güzelliği ile vurgulamaya devam ediyor. Nur’un somon rengi bluzu ve beyaz pantolon kombini çok şık görünüyor ve beğenileri toplayacak. Nazan ise kırmızı elbisesi ile çok hoş duruyor. Sizlerde Asla Vazgeçmem 20. bölüm kıyafetleri ile ilgili detaylar için galerimizi ziyaret etmelisiniz.

 Asla Vazgeçmem 8 Ekim 20. Bölüm Kıyafetleri:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.